Aranżacja pokoju niemowlaka – jakie meble będą pasować?

Pokój niemowlaka to wyjątkowe pomieszczenie wymagające dobrze przemyślanej aranżacji. Niezwykle istotnym jej elementem są odpowiednio dobrane meble, które będą nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim okażą się praktyczne.

Bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu

Meble to ważny element pomagający stworzyć w pokoju malutkiego dziecka przytulną atmosferę. Trzeba jednak pamiętać o aspekcie bezpieczeństwa, który w tym przypadku odgrywa główną rolę. Eleganckie meble Bellamy nadają się idealnie do niemowlęcego pokoju z kilku powodów. Prezentują się bardzo stylowo, ale producent zadbał też i o stronę stricte funkcjonalną. Wykonano je z wysokiej klasy naturalnego drewna i zaprojektowano w taki sposób, aby były bezpieczne dla malucha – meble Bellamy mają stosowne certyfikaty.

Wygodne łóżeczko to podstawa

Łóżeczko to najważniejszy mebel w pokoju niemowlaka. Ponieważ malutkie dziecko spędza w nim większość doby, trzeba postawić na właściwy model. Dobrym pomysłem jest zakup łóżeczka dla dzieci, które małemu domownikowi posłuży przez kilka lat – mniej więcej do 5. roku życia. Spośród mebli Bellamy najlepszym rozwiązaniem będzie łóżeczko w standardowym rozmiarze, koniecznie z dwoma lub trzema wyjmowanymi szczebelkami (to się przydaje, gdy dziecko zaczyna chodzić).

Bez przewijaka ani rusz

Kolejnym istotnym elementem wyposażenia pokoju niemowlaka jest przewijak, który można znaleźć w różnych kolekcjach mebli Bellamy dostępnych w sklepie Lamps & Company. Przewijak musi być wygodny nie tylko dla malucha, ale również i dla rodzica, który powinien mieć wszystko, co niezbędne do pielęgnacji dziecka, w zasięgu ręki. Z tego względu należy zwrócić uwagę na wysokość tego mebla.

Przestrzeń do karmienia

Przeznaczone do karmienia dziecka meble Bellamy to piękne krzesełka, które można dobrać pod kątem konkretnych potrzeb. Niektóre modele pomagają maluchowi w utrzymaniu pozycji siedzącej, inne zaś mają funkcję leżaczka. Są skonstruowane tak, aby zapewnić dziecku maksymalny komfort, dzięki czemu pora posiłku będzie przyjemnym doświadczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj