Wózek dla dziecka, który potrafi „trochę” więcej…

Lubicie dobry design? Stawiacie na wygodę? Doceniacie innowacje i dodatkowe funkcje prostych przedmiotów? Jeśli szukacie wózka dla dziecka, jest spora szansa, że Cybex jest stworzony dla Waszej rodziny. Sprawdźcie, co potrafi ten luksusowy model.

Tak, wózek Cybex naprawdę umie zaskoczyć. Począwszy od wszechstronności, na funkcjach dodatkowych skończywszy. Przede wszystkim, to tak naprawdę cały system podróżny 4w1. Na wszechstronnej ramie wózka możecie zamontować jedną z dwóch gondoli – Lux lub Lite, siedzisko spacerowe i jeden z nagradzanych fotelików samochodowych Cybex.

Dwie gondole

Wózek Cybex z gondolą Lux zapewnia maluszkowi maksimum komfortu – przestronna gondola ma oddychający materac i dużą budkę z aż dwoma niezależnie od siebie otwieranymi wizjerami dla dobrej wentylacji i świetnego, panoramicznego widoku. Innowacyjna, lekka gondola Lite świetnie chroni przed wiatrem i deszczem. Wyposażony w nią wózek Cybex złożycie jedną ręką bez konieczności demontowania gondoli! Gdy maluszek podrośnie, tę gondolę możecie używać jako śpiwór do wózka aż do czwartych urodzin dziecka.

Składana spacerówka

Wózek Cybex w wersji spacerowej jest równie wygodny dla dziecka i rodzica – wygodne oparcie siedziska Lux zostało zaprojektowane tak, by rozkładanie oparcia przy użyciu jednej ręki było maksymalnie proste i szybkie. Przy użyciu tylko jednej ręki Cybex złożycie z siedziskiem do płaskiego, wolnostojącego pakunku, który idealnie mieści się w domu, w transporcie i między stolikami w restauracji.

W każdym terenie

Wózek Cybex to wymarzone pojazd dla rodzin, którym nie wystarcza spokojny po parku: możecie skompletować go z kołami terenowymi, a nawet… nartami. Jeśli podróżujecie w większym składzie, Cybex zabierze na pokład także starszaka, na wygodnej, wytrzymałej dostawce. To jednak nie wszystko. Dla wielbicieli ekstremalnych doznań, jak górska wędrówka czy wyprawa terenowa z maluchem w wózku, Cybex przygotował coś specjalnego – wersję ePriam, z inteligentną funkcją wspomagania, która monitoruje siłę nacisku i dostosowuje ją do konieczności wejścia pod górę z danym obciążeniem!

Na koniec gratka dla tych, którzy komfort cenią równie mocno, jak dobre, nowoczesne wzornictwo. Cybex to lekka konstrukcja, wysokiej jakości materiał i ogromne możliwości dopasowania designu wózka do własnych preferencji. Kilka kolorów ram do wyboru i dużo więcej opcji tekstyliów siedziska zostawiają naprawdę ogromne pole do popisu dla Waszego indywidualnego stylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj