Jak nauczyć dziecko języka hiszpańskiego? Korzystając z dobrej szkoły językowej!

Umiejętność nauczenia dziecka języka hiszpańskiego, aby było dwujęzyczne w dzisiejszym świecie, to nie tylko zaleta, ale poważna szansa na przyszłość. Można by nawet uznać to za konieczność! Coraz częściej pracodawcy biorą pod uwagę, aby inni znali nie tylko język angielski, ale też jakiś inny!

Jako rodzice, robimy co w naszej mocy, oczywiście chcemy przekazać ten talent językowy naszym dzieciom. Hiszpański jest szczególnie popularnym wyborem językowym, korzysta z niego ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie.

Jak nauczyć dziecko mówić po hiszpańsku?

Twoje dzieci potrzebują ważnego powodu do nauki drugiego języka. Gdy tylko zrozumieją, że wydłuży to czas interakcji z Tobą, będą bardziej zmotywowani do zaangażowania się w naukę. Możesz wiec zapisać się razem z nim na zajęcia. Jednak nie jest to opcja, na którą może sobie pozwolić każdy rodzic.

Alternatywą jest dobra szkoła językowa! Kiedy już zdecydujesz, że chcesz dać swoim dzieciom prezent w postaci drugiego języka i że hiszpański powinien być tym językiem, stajesz przed pytaniem, jakie są najlepsze, opłacalne opcje zajęcia dla Twoich dzieci? Takie właśnie oferuje Baby English Center w Łodzi – https://babyenglishcenter.pl/hiszpanskidladzieci/.

Baby English Center – miejsce, które Twoje dziecko pokocha

Nasze specjalistyczne lekcje hiszpańskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 3-14 lat. Zapewniamy małym uczniom niesamowicie zabawne i wzbogacające zajęcia. Oferujemy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, w zależności od wiedzy i doświadczenia Twojego dziecka, pełne piosenek, gier i zabaw.

Dzieci w każdym wieku i o każdym poziomie umiejętności moga uczęszczać na edukacyjne, a zarazem naprawdę zabawne lekcje hiszpańskiego w naszych małych grupach lekcji hiszpańskiego dla dzieci.

Dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb, od lekcji hiszpańskiego dla dzieci po zajęcia w pełni indywidualne. Każdemu dziecku poświęca się uwagę, na jaką zasługuje, dzięki naszemu wciągającemu podejściu do nauczania. Angażujemy zmysły i zachęcamy Twoje dzieci do przyswajania języka hiszpańskiego w ustrukturyzowany i kreatywny sposób.

Zajęcia dla najmłodszych? Tylko w Baby English Center!

Co więcej? Mamy też program dla najmłodszych! Odpowiedni dla niemowląt do 3 roku życia. To muzyka i zajęcia wielozmysłowe wykorzystujące znaki, działania i dużą porcję hiszpańskiej nauki!  Maluchy i rodzice uczą się języka razem z piosenkami i interaktywnymi grami.

Wprowadzenie nowego języka na wczesnym etapie rozwoju dziecka oznacza, że dzieci mogą z łatwością pozostać otwarte na określone dźwięki języka hiszpańskiego. Ale nie tylko nauka języka odgrywa ważną rolę – to także sposób, w jaki wspieramy ogólny rozwój dzieci we wszystkich obszarach nauki.

Jak się uczymy hiszpańskiego? Poprzez opowiadanie historii, sztukę i rzemiosło, zajęcia ruchowe, dopasowywanie i kategoryzowanie, muzyka, język migowy, lalki, eksploracja sensoryczna i inne. To niezwykle cenne doświadczenie dla dzieci, a nawet daje możliwość nawiązania przyjaźni z rodzinami o podobnych poglądach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj